In de Adviesgroep PACT wordt de kennis uit de praktijk aangereikt aan de diverse branches.

Het Kinderopvangfonds:   Els Rienstra (voorzitter)erienstra
    Nicolette Kroonnkroon
Branches:  
PO Raad   Jack van der Logt (POraad en bestuurder Conexus)jackvdlogt
    Johan Gelderloos (Sterrenschool)jgelderloos
   Corine van Helvoirt (beleidsadviseur Speciaal Onderwijs, PO raad)cvanhelvoirt
Kinderopvang: kstrengers  Karen Strengers (bestuurder Tinteltuin
    Martijn van de Kroef (vml. bestuurder KinderRijk)mvdkroef
Jeugdzorg Nederland:   Wybe Cnossen (bestuur Jeugdzorg Nederland)wcnossen
    Fawzia Nasrullah (bestuurder Youké)fnasrullah
Kopgroep Wethouders:   Ruud  Grondel (wethouder Diemen)rgrondel
VNG:   Elly Dekker (beleidsadviseur Onderwijs en Jeugd)edekker
Voorm. Steunp. Brede Scholen /IKC:   Job van Velzen (Etu Consult)jvanvelzen
  lverheggen  Liesbeth Verheggen (bestuurder Algemene Onderwijs Bond
Projectleiding:   Anki Duinaduin
    Gerdi Meyknechtgmeyknecht
Wetenschapsteam PACT:   Jeannette Doornenbal (lector Hanze Hogeschool)jdoornenbal